35. Sesja Rady Miejskiej Nowej Dęby – relacja

35 Sesja Rady Miejskiej Nowej Dębie odbyła się 24 czerwca 2026 r. o godz. 16:30 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.W sesji uczestniczyło 14 radnych, nieobecny był Tomasz Dziemianko, a obrady prowadziła Beata Kosior (przewodnicząca Rady Miejskiej). W sesji uczestniczył Wiesław Ordon (burmistrz Nowej Dęby) i Marek Kopeć (wiceburmistrz Nowej Dęby) wraz z pracownikami. Porządek obrad obejmował: Komentarz redakcyjny: 35 Sesja Rady Miejskiej była ważna z uwagi na konieczność rozpatrzenia raportu o stanie Miasta i Gminy Nowa Dęba za 2025 r., głosowanie nad udzieleniem Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa…

czytaj dalej