Są jeszcze wolne miejsca nad morzem w Piaskach

Jak co roku Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie organizuje wakacyjny wypoczynek dla dzieci i dla rodzin w Piaskach nad Bałtykiem na Mierzei Wiślanej.

Przedłużono zapisy bo są jeszcze ostatnie wolne miejsca.
Po kilka miejsc jest jeszcze na:
Turnus I ( 6.07 – 16.07), Turnus II (16.07 – 26.07) – dla dzieci;
Turnus III (26.07 – 2.08) – dla rodzin.

Natomiast na Turnus IV (2.08 – 9.08) brak wolnych miejsc.
Organizatorzy zapewniają, że pogoda jest zamówiona i patrząc na dzisiejsze temperatury można się spodziewać, że mają rację.

Wakacje w Piaskach organizowane są od wielu lat. Nad morzem wypoczywało wiele dzieci z Nowej Dęby, pobyty tam zawsze były interesujące, pełne zabaw i dobrego wypoczynku.

Wśród wielu dorosłych mieszkańców naszego miasta i gminy wciąż żywe są wspomnienia z wakacji w Piaskach. Nic więc dziwnego, że tworzą piosenki przypominające przeżycia z tamtych lat.

Posłuchajcie piosenki Tomka Treli pt. „Piaski” dostępnej na Youtube:

Napiszcie jakie macie swoje wspomnienia z wakacji w Piaskach.

źródło: Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie (www.sportnowadeba.pl), Youtube – Tomek Trela

Zostaw komentarz. Prosimy przestrzegać regulaminu komentowania podanego na stronie Regulamin. W przypadku naruszenia regulaminu komentarz nie zostanie opublikowany. Komentarze są moderowane. Dane komentujących wyłącznie do wiadomości redakcji - email, www strony nie są publikowane.